OGŁOSZENIA RADY RODZICÓW

Pierwsze w nowym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców odbędzie się 11 września 2018r. o godz. 17.45.

Szanowni Rodzice, przedstawiciele klasowych Rad Rodziców

Serdecznie zapraszam na spotkanie podsumowujące naszą pracę w I półroczu roku  szkolnego
we wtorek 23 stycznia 2018 r. o g. 17.45 do sali nr 28
przewodnicząca Rady Rodziców
Sabina Rasała

Serdecznie zachęcamy do przekazania 1% Państwa podatku dochodowego na działalność statutową naszej szkoły. Akcja jest kontynuowana za posrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, Organizacji Użytku Publicznego nr KRS 0000268115.
Prosimy o zainteresowanie oraz rozpowszechnienie wśród rodziny i swoich znajomych tej akcji.
Celem dokonania w/w operacji każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2017 „RR Szkoły Podstawowej nr 61 im. Polskich Kawalerów Maltańskich Specjalnej w Katowicach”.

W imieniu Rady Rodziców

serdecznie dziękujemy

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Szanownie Rodzice

Po raz kolejny organizujemy kiermasz świąteczny, który odbędzie się w naszej szkole w dniu 19.12.2017r. ( dzień wywiadówek z rodzicami) . Serdecznie zapraszamy do włączenia się i przygotowania świątecznych ozdób . Będą Państwo mieli możliwość zakupienia prac swoich pociech wykonanych pod kierunkiem p. I. Kubali i innych nauczycieli . Dochód z kiermaszu przeznaczymy na zapłatę za autokar na wernisaż.

1 % na rzecz naszej szkoły - podsumowanie

Szanowni Rodzice

Dzięki naszej wspólnej inicjatywie i porozumienu z Fundacją „Rodzice Szkole” w sprawie wspólnego działania na rzecz pozyskania funduszy z 1% od podatku dochodowego od osób fizycznych podajemy radosną wiadomość , że z tytułu w/w wpłat od rodziców z Państwa środowiska na konto Rady Rodziców przekazana zostanie kwota 786,67 zł .

Dziękujemy wszystkim za zangażowanie i rozgłaśnianie naszej akcji. Przyniosła ona bardzo wymierny efekt.

Już teraz zachęcamy do rozważenia możliwości przekazania 1 % od podatku dochodowego za rok 2017r. Wszelkie informacje , co do numeru KRS pojawią się na naszej stronie już w grudniu.