Projekt konkursowy na "Dobry pomysł": Korytarz szkolny - sercem szkoły

W wyniku konkursu wolontariackiego „ Dobry Pomysł” , projekt „Korytarz szkolny -sercem szkoły” zyskał aprobatę Fundacji ING Dzieciom ,a co za tym idzie szkoła otrzymała dotację finansową i grupę wspaniałych „ pomarańczowych” wolontariuszy z ING Bank Śląski , którzy uczynili z korytarzy szkolnych miejsce zabawy , nauki i odpoczynku.

I tak powstała aleja liter, liczb i plansze gier "Klasy", "Twister", "Rzutki woreczkami". Najwspanialszym miejscem stał się jednak „Leśny kącik ciszy” , w którym każdy znajdzie miejsce i zajęcie dla siebie. Możesz tu odpocząć, poczytać, porozmawiać i zatopić się w ciszy… tak, tak: nawet wówczas, gdy szkolne korytarze wypełnia gwar przerwy śródlekcyjnej, tu jest oaza spokoju. Za szklanymi drzwiami kontemplujesz swoje wnętrze , często wypełnione tajemnicą autystycznych , milczących aniołów”.

Z głębi serca dziękujemy więc ING Bank Śląski, Fundacji ING Dzieciom i wszystkim Ludziom Dobrego Serca , często nieznanym nam z imienia i nazwiska , którzy wyświadczyli nam tyle dobra i życzymy , by powróciło do nich ze zdwojoną siłą.

Koordynator projektu z ramienia szkoły: Dorota Cerek

Krótka relacja fotograficzna z realizacji „Dobrego Pomysłu”

Wcześniej…………..

Oj , działo się, działo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DZ

Dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!