Akcje/ Imprezy cykliczne

Marzycielska poczta

Uczniowie naszej szkoły włączyli się do ogólnopolskiej akcji „ Marzycielska poczta”. Akcja ta jest prowadzona przez wolontariuszy, którzy sprawiają, że do dzieci chorych napływają kartki nie tylko z Polski ale i z całego świata. Dzięki temu dzieci wiedzą, że w trudnych chwilach nie są same.

W ubiegłym roku nasi uczniowie samodzielnie wykonali i napisali trzydzieści kartek i listów do  pięcioletniego Mateusza.

W bieżącym roku 10 października uczniowie klasy II i III gimnazjum postanowili po raz kolejny spełnić marzenie chorego dziecka - sześcioletniej Oliwii, dziewczynki chorej na nowotwór. Jej marzeniem było otrzymanie jak największej liczby kartek urodzinowych w dniu 27 października. Powstały śliczne, kolorowe kartki z rysunkami i życzeniami. Uczniów w ich pracy wspierali nauczyciele i rodzice.

Wszyscy mamy nadzieję, że nasze kartki wywołały uśmiech na twarzy Oliwii i pomogły spełnić jej marzenie.